Gottfried Salzmann *
(Saalfelden 1943 geb.) Landschaft, signiert unten rechts, Ätzradierung, Auflagenr. 7/500, Blattgröße ca. 27,5 x 22 cm, ungerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
10.09.2019 - 10:19
- Dosažená cena: **
EUR 70,-
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Gottfried Salzmann *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 10.09.2019 - 10:19 |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 900,- -
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 900,- -
Odhadní cena:
EUR 500,- do EUR 800,-