Aquamarin Brillant Damenring
Gold 750, tlw. rhodiniert, ein oval facettierter Aquamarin 4,50 ct (grav.), RW 56, 7,8 g, leichte Gebrauchsspurenøg7
12.09.2019 - 10:23
- Dosažená cena: **
EUR 360,-
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Aquamarin Brillant Damenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 12.09.2019 - 10:23 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 06.09. - 12.09.2019 |