Sidney Richard Percy
(London 1821-1886 Sutton) Lager am Waldrand, handsigniert R. Percy, Öl auf Leinwand, 61 x 51 cm, in bronzefarbigem massegezierten Profil holzrahmen, restauriert
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
16.09.2019 - 14:22
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Sidney Richard Percy
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.09.2019 - 14:22 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | online |