Monogrammist 1. Drittel 20. Jahrhundert
Jagdstillleben, unleserlich monogrammiert, Öl auf Leinwand 50 x 76 cm, gerahmt, Abriebspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
16.09.2019 - 14:54
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.09.2019 - 14:54 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | online |