Altschliffbrillant Damenring zus. ca. 0,70 ct
Rosegold/Weißgold 585, RW 54, 6,8 gøg7
19.09.2019 - 10:48
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 19.09.2019 - 10:48 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 13.09. - 19.09.2019 |