Ludwig Heinrich Jungnickel *
(Wunsiedel 1881-1965 Wien) Terrierkopf 'Unser Prinz', im Stein druckmonogrammiert: L. H. J, Farblithografie, Bildausschnitt ca. 32,5 x 28 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
19.09.2019 - 15:42
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ludwig Heinrich Jungnickel *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 19.09.2019 - 15:42 |
Prohlídka: | 13.09. - 19.09.2019 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 130,-