Egon Hofmann *
(Kleinmünchen 1884-1972 Linz) Cevio., signiert: E. H. , datiert: (19)35, betitelt, Wachskreide auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 35x 24 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
24.09.2019 - 15:05
- Vyvolávací cena:
Egon Hofmann *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 24.09.2019 - 15:05 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena: