Betty Klaede *
(geb. 1918) Blumenstillleben, signiert: B. Klaede, Öl auf Leinwand, ca. 60 x 50 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
24.09.2019 - 15:35
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Betty Klaede *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 24.09.2019 - 15:35 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |