Jenni Koller, DREW SARICH | WONDERFUL TOWN,VOLKSOPER, 2018
Print auf Fotopapier, signiert, 36x24 cm, gerahmt
01.10.2019 - 19:00
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Charity auction |
Datum: | 01.10.2019 - 19:00 |
Místo konání aukce: | Albertinaplatz 1, 1010 Wien |
Prohlídka: | 01.10.2019 ab 18 Uhr |