Brillantcreolen
Gold 750, Brillanten zus. ca. 0,30 ct eingefasst in Weißgold 10,2 gøG10
26.09.2019 - 10:57
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Brillantcreolen
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 26.09.2019 - 10:57 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 18.09. - 26.09.2019 |