Helmut Schickhofer *
(Stein a. d. Donau 1942-1998) Ohne Titel, Mischtechnik auf Papier, signiert, H. Schickhofer 89, ca. 54,5 x 75 cm gerahmt
23.09.2019 - 10:01
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Helmut Schickhofer *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.09.2019 - 10:01 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 12.09. - 23.09.2019 |