Künstler 2. Viertel 19. Jh.
, Damenbildnis, Öl auf Leinwand, ca. 31,5 x 26,5 cm, gerahmt, zerkrazt
23.09.2019 - 10:07
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Künstler 2. Viertel 19. Jh.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.09.2019 - 10:07 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 12.09. - 23.09.2019 |