Wandzierteller
, "Stolzenfels", Keramik (JM) Josef Maresch um 1900, D: 31 cm, rückseitig bezeichnet, gemarkt und nummeriert
23.09.2019 - 11:11
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Wandzierteller
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.09.2019 - 11:11 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 12.09. - 23.09.2019 |