Franz Moro Petschounig *
(Klagenfurt 1940 geb.) "Ohne Titel", signiert Moro, datiert 75, Aquarell, Mischtechnik auf Papier, 41,5 x 34 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.07.2017 - 15:13
- Vyvolávací cena:
Franz Moro Petschounig *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 05.07.2017 - 15:13 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.06. - 05.07.2017 |