Georg Pevetz *
(Petton 1893-1971 Wien) "Gasteiner Tal", signiert G. Pevetz, datiert 1952, Tusche auf Papier, Ausschnitt 39 x 27,5 cm, gerahmt, verglast, stockfleckig
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.07.2017 - 15:24
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Georg Pevetz *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 05.07.2017 - 15:24 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.06. - 05.07.2017 |