Hugo Wulz
(Villach 1937-2000) "Ohne Titel", signiert Hugo Wulz, datiert 83, Mischtechnik auf Papier, 15,5 x 15,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.07.2017 - 15:29
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Hugo Wulz
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 05.07.2017 - 15:29 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.06. - 05.07.2017 |