Altschliffbrillantsolitär ca.0,45 ct
Gold/Weißgold 585, RW 57, 3,5 gøG3
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
01.10.2019 - 15:22
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 01.10.2019 - 15:22 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |