Josef Tichy *
(Pörtschach 1922-2001) "Die Gerlitze bei Villach", signiert J. Tichy, datiert 69, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 44,5 x 60,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.07.2017 - 16:00
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Josef Tichy *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 05.07.2017 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.06. - 05.07.2017 |