Brillant Rubin Stabbrosche
Gold 750, tlw. mit Platin ca. 950 doubliert, ein Altschliffbrillant, ca. 0,40 ct, zwei Rubine, österr. Amtspunze 1872-1922, 5,6 gøx
26.09.2019 - 10:02
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Brillant Rubin Stabbrosche
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 26.09.2019 - 10:02 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 20.09. - 26.09.2019 |