Giselbert Hoke *
(Warnsdorf/Böhmen 1927-2015 Klagenfurt) Lithografie "Die Kärntnerin", signiert Hoke, datiert 1980, die Nr.66/100, 76 x 64 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.07.2017 - 16:02
- Vyvolávací cena:
Giselbert Hoke *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 05.07.2017 - 16:02 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.06. - 05.07.2017 |