Helmut Gaisbauer *
(Bruck/Mur 1927-1992 Villach) Farbholzschnitt, "Ohne Titel", signiert Helmut Gaisbauer, datiert 1968, 57 x 32 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.07.2017 - 16:13
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Helmut Gaisbauer *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 05.07.2017 - 16:13 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.06. - 05.07.2017 |