Brillant Damenring
Weißgold 585, ein Altschliffbrillant ca. 0,45 ct, eine Kulturperle, RW 51, 3,6 gøg4
05.07.2017 - 16:17
- Vyvolávací cena:
Brillant Damenring
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 05.07.2017 - 16:17 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.06. - 05.07.2017 |