Brillantring zus. ca. 0,25 ct
Gold 585, ein Brillant und ein Altschliffbrillant, RW 59, 12 gøG12
14.10.2019 - 14:44
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Brillantring zus. ca. 0,25 ct
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 14.10.2019 - 14:44 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | online |