Peter Krawagna *
(Klagenfurt 1937 geb.) "Ohne Titel", signiert Krawagna, datiert 93, Öl auf Leinwand, 38 x 45,5 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.10.2019 - 10:50
- Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-
Peter Krawagna *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 02.10.2019 - 10:50 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |