Giselbert Hoke *
(Warnsdorf/Böhmen 1927-2015 Klagenfurt) "Weiblicher Akt", signiert Giselbert Hoke, Lithografie, Andruck, die Nr.12/14, beschriftet Stein XIII/66, 76 x 64 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.10.2019 - 11:00
- Vyvolávací cena:
Giselbert Hoke *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 02.10.2019 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: