Paul Kulnig *
(Klagenfurt 1931 geb.- 2018) Akt signiert Kulnig, datiert 84, Mischtechnik auf Papier, 53 x 26,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.10.2019 - 11:27
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Paul Kulnig *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 02.10.2019 - 11:27 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |