Erich Rader *
(Altenmarkt 1888-1966 Klagenfurt) "Parklandschaft", monogrammiert ER, Aquarell, Gouache auf Papier, auf Karton kaschiert, 26,5 x 27 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.10.2019 - 11:29
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Erich Rader *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 02.10.2019 - 11:29 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |