Brillantsolitär ca. 0,40 ct
Damenring, Gold 585, RW 56, 3,4 g, Gebrauchsspurenøg3
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
03.10.2019 - 10:51
- Dosažená cena: **
EUR 360,-
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Brillantsolitär ca. 0,40 ct
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 03.10.2019 - 10:51 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 27.09. - 03.10.2019 |