Rudolf Rath *
(St. Margarethen/Steiermark 1877-1958) Am Rande von Venedig, signiert: R. Rath, Öl auf Malkarton, ca. 34 x 24 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
08.10.2019 - 15:11
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Rudolf Rath *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 08.10.2019 - 15:11 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |