Alfred Kubin *
(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt/OÖ) Seehaus-Studie, rückseitig: Kostümskizze und Signaturstempel, Bleistift auf Papier, ca. 21 x 19,5 cm, Passepartout, ungerahmt
Provenienz: Aus Wiener Privatsammlung
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
10.10.2019 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Alfred Kubin *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 10.10.2019 - 14:00 |
Prohlídka: | 04.10. - 10.10.2019 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.800,- do EUR 5.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,-