Künstler 20. Jh.
, "am großen Kamin", Öl auf Sperrholz, ca. 30 x 40 cm, gerahmt
07.10.2019 - 10:05
- Vyvolávací cena:
Künstler 20. Jh.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 07.10.2019 - 10:05 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 26.09. - 07.10.2019 |