Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.),"Eule", signiert "Kumpf" Lithografphie, bezeichnet "E/A(preuve d'Artiste), Eule, Org. Lithographie", ca. 37,5 x 28 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
07.10.2019 - 10:08
- Dosažená cena: **
EUR 320,-
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 07.10.2019 - 10:08 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 26.09. - 07.10.2019 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 550,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: