Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.),"Sofferl", signiert "Kumpf", Lithographie, Nummer 173 von 200 nummerierten Exemplaren, bezeichnet "Sofferl, orig. Lithographie", Darstellungsgröße ca. 37 x 28 cm, verglast, gerahmt, fleckig
07.10.2019 - 10:09
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 07.10.2019 - 10:09 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 26.09. - 07.10.2019 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 900,- -
Vyvolávací cena: