Brillant Damenring
Weißgold 585, ein Altschliffbrillant, ca. 0,10 ct, in blümchenförmiger Fassung, RW 54, 2,6 gøg3
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
10.10.2019 - 11:05
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Brillant Damenring
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 10.10.2019 - 11:05 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 04.10. - 10.10.2019 |