Brillant-Herrenring zus. 1,19 ct (grav.)
Weißgold 585, RW 60, 20 g, øg20 Ringschiene mit Tragespuren
17.10.2019 - 10:46
- Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 17.10.2019 - 10:46 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 11.10. - 17.10.2019 |