Brillantsolitär-Ring ca. 0,25 ct
Weißgold 750, RW 63, 7,2 g, øg7 Ringschiene mit Tragespuren
17.10.2019 - 10:47
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 17.10.2019 - 10:47 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 11.10. - 17.10.2019 |