Brillant Damenring
Weißgold 585, drei Altschliffbrilllanten, zus. ca. 0,30 ct, RW 59, 4,6 gøg5
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
17.10.2019 - 10:53
- Vyvolávací cena:
Brillant Damenring
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 17.10.2019 - 10:53 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 11.10. - 17.10.2019 |