Herrenring
Gold 585, ein Altschliffbrillant auf synth. Korund, RW 63, 19,6 g, gebraucht, Tragespurenøg18
24.10.2019 - 11:02
- Vyvolávací cena:
EUR 750,-
Herrenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 24.10.2019 - 11:02 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 18.10. - 24.10.2019 |