Wolfgang Troschke *
(Helmarshausen 1947 geb.)
Ohne Titel, signiert: W. Troschke, datiert: März (19)84, Öl-Mischtechnik auf Leinwand, ca. 160 x 180 cm, gerahmt (SLS) Ruf 800
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
12.11.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.533,-
EUR 1.500,- do EUR 2.500,-
- Vyvolávací cena:
Wolfgang Troschke *
(Helmarshausen 1947 geb.)
Aukce: | Aukce podzim |
Datum: | 12.11.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 30.10. - 12.11.2019 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)