Gernot Schauer *
(Wolfsberg/Kärnten,1940 geb.)
Ohne Titel, rückseitig signiert: Schauer, datiert: 1997, Lack-Mischtechnik auf Leinwand, ca. 226 x 170 cm (SLS) Ruf 1.300
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
12.11.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.812,-
EUR 2.500,- do EUR 4.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-
Gernot Schauer *
(Wolfsberg/Kärnten,1940 geb.)
Aukce: | Aukce podzim |
Datum: | 12.11.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 30.10. - 12.11.2019 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)