Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008)
Ohne Titel, signiert: Balluf, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 84 x 90 cm, gerahmt (SLS) Ruf 2.400
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
12.11.2019 - 14:00
EUR 2.400,- do EUR 3.400,-
- Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-
Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008)
Aukce: | Aukce podzim |
Datum: | 12.11.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 30.10. - 12.11.2019 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: