Fritz Aigner *
(Linz 1930-2005)
The grand fish - the isles of Scilly., signiert: F. Aigner, datiert: (19)85, bezeichnet, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 58x 132 cm, gerahmt (SLS) Ruf 20.000
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
12.11.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 32.800,-
EUR 20.000,- do EUR 30.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 20.000,-
Fritz Aigner *
(Linz 1930-2005)
Aukce: | Aukce podzim |
Datum: | 12.11.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 30.10. - 12.11.2019 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: