Čís. položky 250

Brillant Citrin Kulturperlen Schmuckset, Brillanten zus. ca. 5,90 ct

Brillant Citrin Kulturperlen Schmuckset, Brillanten zus. ca. 5,90 ct - Aukce podzim

bestehend aus: 1 Collier, Gold 750, franz. Amtspunze, Länge ca. 38 cm, Steck-øG60 schließe, Sicherheitsachter, Perlendurchmesser ca. 9,5 mm, 75,3 g, Ohrclips Gold 585, mit Stifte Länge ca. 48 mm, 14,8 g, Etui, Gutachten von 2012 liegt bei, bei Collier fehlt ein kl. Citrin (AM) Ruf 5.500

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

13.11.2019 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 11.000,- do EUR 16.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 5.500,-

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Aukce podzim
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 13.11.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 30.10. - 13.11.2019

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.