Brillantbrosche zus. ca. 6 ct
Platin 950 Weißgold 750, Altschliffbrillanten und Diamanten, Aquamarin, ca 12,3 ct 19,5 g øP19
28.10.2019 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 2.600,-
Brillantbrosche zus. ca. 6 ct
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Náramkové a klenoty |
Datum: | 28.10.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 14.10. - 28.10.2019 |