Altschliffdiamantring
Weißgold 585, Altschliffdiamanten zus. ca. 0,30 ct in Weißgold 750 gefasst, RW 55, 2,7 gøg3
24.10.2019 - 10:19
- Vyvolávací cena:
Altschliffdiamantring
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 24.10.2019 - 10:19 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 16.10. - 24.10.2019 |