Salvador Dali *
(Figueras 1904-1989) Ohne Titel, signiert: Dali, bezeichnet: EA, Lithographie in Farbe, Passepartout-Ausschnitt ca. 53x 36 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
29.10.2019 - 15:07
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Salvador Dali *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 29.10.2019 - 15:07 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,-