Max Jensen
(Berlin 1879-1907) Bewegte See, signiert: M. Jensen., Öl auf Leinwand, ca. 69 x 104 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
29.10.2019 - 15:26
- Dosažená cena: **
EUR 1.200,-
- Vyvolávací cena:
Max Jensen
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 29.10.2019 - 15:26 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |