Brillant Ring ca. 0,40 ct
Weißgold 585, ein Altschliffbrillant, RW 54, 4,4 gøg4
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
31.10.2019 - 10:39
- Vyvolávací cena:
Brillant Ring ca. 0,40 ct
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 31.10.2019 - 10:39 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 25.10. - 31.10.2019 |