Brillant Anhänger zus. ca. 0,40 ct
Gold 585, tlw. geschwungene Fasson, Brillanten, 3,9 gøg4
31.10.2019 - 11:08
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 31.10.2019 - 11:08 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 25.10. - 31.10.2019 |
Položky z jiných aukcí
- Rubin Ring
- .gestempelt - Österr. - 10S DOLLFUSS vom Bogenoberrand mit Teilabschlag des Volkstrauertag - Sonderstempels,
- ** - Österr. Porto 1925 P 132-158 (Portomarken
- Motorfahrrad "Tauris Fuego",