Valentin Oman *
(St. Stefan b. Villach 1935 geb.) Engel, handsigniert, datiert Oman 86, Mischtechnik auf Papier, Bildausschnitt 31 x 23 cm, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
23.11.2019 - 10:00
- Dosažená cena: **
EUR 704,-
- Vyvolávací cena:
Valentin Oman *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.11.2019 - 10:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 04.11. - 23.11.2019 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena: